Schiehaven wordt kleurrijk decor van The Maker Market

4 September 2025, 08:43 uur
Rotterdam & Regio
mainImage
Google Maps

Op zondag 14 september verandert de Schiehaven in Rotterdam in een bruisend trefpunt van makers en liefhebbers. The Maker Market en OASE bundelen die dag hun krachten voor een veelzijdige markt in en rond de voormalige scheepswerf van OASE.

Meer dan vijftig kramen vullen het terrein met een breed aanbod aan handgemaakte creaties. Bezoekers kunnen er terecht voor mode, sieraden, kunst, interieur en bijzondere accessoires. Wie niet alleen wil kijken en kopen, maar ook zelf aan de slag wil, kan deelnemen aan creatieve workshops. Voor kinderen is er een speciaal programma met onder meer schminken en spelletjes, waardoor de markt ook een gezinsuitje bij uitstek wordt.

Ook op culinair vlak belooft het evenement een feest te worden. In de strandtent van OASE staan plantaardige gerechten geïnspireerd op de mediterrane keuken centraal, bedoeld om samen te delen. Daarnaast zorgen Caribische en Surinaamse specialiteiten voor extra geuren en smaken. Muziek en verfrissende drankjes met uitzicht over het water maken de sfeer compleet.

The Maker Market staat bekend als een ontmoetingsplek voor innovatieve, duurzame en ambachtelijke makers. Het accent ligt op originaliteit en lokaal vakmanschap, variërend van illustraties tot natuurlijke verzorgingsproducten.

De markt is te bezoeken op zondag 14 september van 11.00 tot 17.00 uur bij OASE aan de Schiehaven 15 in Rotterdam. De toegang bedraagt 3 euro in de online voorverkoop en 3,50 euro aan de deur.